Rezultati konkursa za učenike osnovnih škola iz engleskog jezika

Nagrađeni radovi na konkursu iz engleskog jezika,

 objavljenom dana 29.12. 2016. a zatvorenom 26.2.2016. :

4. razred

     1. nagrada – Layla Gosto, OŠ „Mustafa Ejubović Šejh Jujo“, Mostar

     2. nagrada – Liam Kajtazović, OŠ „Pećigrad“  Cazin

     3. nagrada – Elmir Čobić, OŠ „Suljo Čilić“ Jablanica

 

5. razred

     1. nagrada – Amina Šuta, OŠ „Zalik“, Mostar

     2. nagrada – Jasmina Kajtazović, OŠ „Cazin I“ Cazin  

     3. nagrada – Amila Mehić, „Druga osnovna škola“ Zavidovići

 

6. razred

     1. nagrada – Aner Atović, „Druga osnovna škola“, Hrasnica

     2. nagrada – Lamija Mujčinović, OŠ „Humci“ Humci  

     3. nagrada – Ibrahim Tatarević, OŠ „Cazin I“ Cazin

 

7. razred

     1. nagrada – Nudžejma Hasečić, OŠ „Stari Ilijaš“, Ilijaš

     2. nagrada – Hana Hadžić, OŠ „Skokovi“ Cazin

     3. nagrada – Ena Jovanović, OŠ „Meša Selimović“  Zenica

 

8. razred

     1. nagrada – Filip Hadžiahmetović,, OŠ „Isak Samokovlija“, Sarajevo

     2. nagrada – Arnela Šabanović, OŠ „Hamdija Kreševljaković“ Kakanj  

     3. nagrada – Neira Sabljić, OŠ „Blagaj“ Blagaj

 

Nagrade u iznosima: 150 KM za prvo mjesto, 100 KM za drugo mjesto i 50 KM za treće mjesto bit će isplaćene na bankovne račune roditelja-staratelja učenika čiji su radovi ocijenjeni najboljim.  

Molimo nagrađene učenike i njihove roditelje/staratelje i nastavnike mentore da nam se što prije jave u inbox ili putem telefona 033 217 204 i maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Ostale nagrade bit će dodijeljene učenicima tokom naše posjete školama.

Svi nagrađeni radovi bit će objavljeni do kraja mjeseca marta 2016. na našoj web i FB stranici.

 

Nagrade  za trud i likovni aspekt radova

-         4. razred

  • Hannah Muharemović, OŠ „Edhem Mulabdić“ Sarajevo
  • Amna Kurbegović, OŠ „Pajić Polje“ Gornji Vakuf-Uskoplje
  • Anesa Kurbegović, OŠ „Pajić Polje“ Gornji Vakuf-Uskoplje
  • Esma Džirlo, OŠ „Edhem Mulabdić“ Sarajevo
  • Amina Mahmutović, OŠ „Banovići“ Banovići
  • Lejla Jusufspahić, OŠ „Gornji Vakuf“ Gornji Vakuf-Uskoplje

-         5. razred

  • Samira Bejtić, OŠ „Huso Hodžić“ Tešanj
  • Fatima Skenderović, OŠ „Crvarevac“ Velika Kladuša
  • Šemsa Habibović, OŠ „Edhem Mulabdić“ Opara
  • Dženana Delić, OŠ „Novi Šeher“ Novi Šeher, Maglaj
  • Sadi Quafani, OŠ „Ahmet Hromadžić“ Bosanski Petrovac

-         6. razred

  • Anis Baltak, OŠ „Blagaj“ Blagaj
  • Adna Salkica, OŠ „Turbe“ Turbe
  • Muhamed Crnomerović, OŠ „Blagaj“ Blagaj
  • Alma Čizmo, OŠ „Karaula“ Karaula
  • Elma Čizmo, OŠ „Karaula“ Karaula
  • Selma Trgalović, OŠ „Turbe“ Turbe

-         7.  razred

  • Azra Kozo, „Šesta osnovna škola“ Mostar
  • Amila Tucović, OŠ „Mustafa Ejubović Šejh Jujo“ Mostar
  • Azra Porča, OŠ „Travnik“ Travnik
  • Anis Sefo OŠ „Blagaj“ Blagaj
  • Stjepan Lovrić, Katolički školski centar „Petar Barbarić“ Travnik
  • Medina Šehić, OŠ „Suljo Čilić“ Jablanica

-         8.  razred

  • Adnan Omerdić, „Prva osnovna škola“, Velika Kladuša
  • Elma Dedić, OŠ „Ćamil Sijarić“ Nemila
  • Timam Rožajac, „Druga osnovna škola“ Hrasnica
  • Amel Fazlić, OŠ „Duboki Potok“ Srebrenik
  • Amila Macić, OŠ „Drežnica“ Drežnica
  • Amer Šuko, „Prva osnovna škola“,  Stolac

 

 Posebna nagrada za broj pristiglih radova

-         OŠ  „Huso Hodžić“ Tešanj, mentor: Samira Cerić

-         OŠ „Banovići“ Banovići, mentori: Slađana Kifić, Amira Hasanović, Eldiana Mrkonjić

-         OŠ“ Gornji Vakuf“ Gornji Vakuf-Uskoplje,

-         OŠ „Suljo Čilić“ sa područnim školama Ostrožac i Glogošnica, Jablanica, mentori: Ehlimana Dževlan, Edina Nezirić, Nahida Husić, Alma Mutap

 

Još jednom se zahvaljemo na dobrom odzivu i trudu učenika i njihovih nastavnika.